Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2013-12-23
Шүүх Орхон аймаг дахь Сум дундын шүүх
Шүүх хуралдааны зар

 

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР

ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

 

2013 оны 12 дугаар сарын24ий өдөр                                                                    Мягмар ГАРАГ

 

  1. 1.    Д.Эрдэнэбатын нэхэмжлэлтэй Уламбаярт холбогдох иргэний хэргийг 10:00 цагт

  ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Өмгөөлөгч:О.Сарантуул, Д.Оюунчимэг

  1. 2.     Капитал банкны нэхэмжлэлтэй Түвшинд холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт 

                                                                                                                    ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

  1. 3.    Таксац ЗГБХН-ны нэхэмжлэлтэй Х.Ганболдод холбогдох иргэний хэргийг 08:30 цагт 

                                                                                       ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг, И/т: Ж.Нямаа

  1. 4.    Отгончимэгийн нэхэмжлэлтэй Загдсүрэнд холбогдох иргэний хэргийг 16:00 цагт

                                                                                                          ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

  1. 5.    Худалдаа хөгжлийн банкны нэхэмжлэлтэй Б.Цогт-Эрдэнэ, Ц.Дуламсүрэн нарт холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт                                                                            ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА                                                                                                             
  2. 6.    Энхжаргалын нэхэмжлэлтэй Ганболдод холбогдох иргэний хэргийг 15:30 цагт 

                                                                                                ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг

  1. 7.    Б.Болормаагийн нэхэмжлэлтэй Б.Мөнхцэцэг, С.Даваасүрэн нарт холбогдох иргэний хэргийг 15:00 цагт                                                                                                     ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

Өмгөөлөгч:Сарантуул, И/т: Ж.Нямаа

  1. 8.    Бат-Эрдэнийн нэхэмжлэлтэй Ням-Эрдэнэд холбогдох иргэний хэргийг 17:00 цагт    

     ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг, И/т: Ж.Нямаа

  1. 9.    Баярсайханы нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 10:00 цагт

                                                                                                          ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

                                                                                              

2013 оны 12 дугаар сарын25-ны өдөр                                                                          Лхагва ГАРАГ

 

  1. 1.    С.Наранчимэгийн нэхэмжлэлтэй Г.Отгончимэг, А.Загдсүрэн нарт холбогдох иргэний хэргийг 09:00 цагт                                                                                                       ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Өмгөөлөгч:Р.Цэрэнханд, Д.Оюунчимэг

 

  1. 2.     С.Наранчимэгийн нэхэмжлэлтэй Нармандахад холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт 

                                                                                                                    ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

 

  1. 3.    Эрдэнэжаргалын нэхэмжлэлтэй Дашдаваад холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт 

                                                                                           ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг, О.Сарантуул, Ж.Мөнхсувд

 

  1. 4.    О.Сосорбарамын нэхэмжлэлтэй С.Баасанбилэгт холбогдох иргэний хэргийг 08:30 цагт

                                                                                                          ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

Өмгөөлөгч: Б.Долгорсүрэн, И/т: Ж.Нямаа

 

  1. 5.    Б.Мөнхбатын нэхэмжлэлтэй Б.Ариун-Эрдэнэд холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт 

                                                                          ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

                                                                                                                

  1. 6.    Хаан банкны нэхэмжлэлтэй Дабль кроун ХХК-д холбогдох иргэний хэргийг 15:00 цагт 

                                                                                                ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

 

  1. 7.    Д.Сүрэнжавын нэхэмжлэлтэй Б.Мөнгөнцэцэгт холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт

                                                                                                    ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

Өмгөөлөгч:Д.Тогтохбаяр

 

 

  1. 8.    Эрдэнэчулууны нэхэмжлэлтэй Очиржанцанд холбогдох иргэний хэргийг 16:00 цагт    

     ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

 

  1. 9.    Агаашийн нэхэмжлэлтэй холбогдох иргэний хэргийг 10:00 цагт              

ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

 

  1. 10.  Лхамаагийн нэхэмжлэлтэй Мобиком корпораци ХХК-д холбогдох иргэний хэргийг 10:00 цагт    

     ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

 

2013 оны 12 дугаар сарын26ыөдөр                                                                             Пүрэв ГАРАГ

 

  1. 1.    Хүрд ХХК-ны нэхэмжлэлтэй Орхон аймгийн ЗДТГ-т холбогдох иргэний хэргийг 08:30 цагт              

ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

 

  1. 2.    Г.Зоригын нэхэмжлэлтэй Эрдэнэт Үйлдвэр ХХК-д холбогдох иргэний хэргийг 10:00 цагт

                                                                                                                          ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

 

  1. 3.    Д.Батнарангийн нэхэмжлэлтэй Сансарбаярт холбогдох иргэний хэргийг 16:00 цагт

ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

 

  1. 4.    Ариунаагийн нэхэмжлэлтэй Болортуяад холбогдох иргэний хэргийг 09:00 цагт    

     ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

 

  1. 5.    Хонгорзулын нэхэмжлэлтэй Сабыржанд холбогдох иргэний хэргийг 10:00 цагт    

     ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

  1. 6.    Даваадоржийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 14:00 цагт    

     ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

  1. 7.    Насанхандын нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 14:30 цагт    

     ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

  1. 8.    Эрдэнэбатын нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 15:00 цагт    

     ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

 

2013 оны 12 дугаар сарын27ы өдөр                                                                           Баасан ГАРАГ

 

  1. 1.  Хишигсүрэнгийн нэхэмжлэлтэй Даваадоржид холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт 

ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Өмгөөлөгч: Оюунчимэг

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН     Х.ОДХҮҮ

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР

ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД

 

2013 оны 12 дугаар сарын23-ны өдөр                                                                     Даваа ГАРАГ

 

  1. 1.    Баяр-Эрдэнэ нарт /ЭХ-н 148/ эрүүгийн хэргийг 08:30 цагт

ДАРГАЛАГЧ ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

ШҮҮГЧИД Б.ХИШИГДАВАА

Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Улсын яллагч:Э.Улаанаа, Өмгөөлөгч: Ганчимэг, Оюунчимэг, Одончимэг, Сарантуул

 

  1. 2.    С.Батзоригт  /ЭХ-н 98.1/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 14:00 цагт 

ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Улсын яллагч: Э.Улаанаа, Өмгөөлөгч: Р.Нямцэрэн, М.Энхтуяа

                                   

2013 оны 12 дугаар сарын24-нийөдөр                                                                       Мягмар ГАРАГ

 

  1. 1.    Пэрэндиймаад /ЭХ-н 96.2.1/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 14:30 цагт 

                                                                                           ДАРГАЛАГЧ ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

ШҮҮГЧИД Б.ХИШИГДАВАА

Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Улсын яллагч:Б.Жавхлантуяа, Өмгөөлөгч: Р.Бямбажав

 

  1. 2.    Мөнхгэрэлд /ЭХ-н 181.3/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 08:30 цагт

                                                                                                     ДАРГАЛАГЧ ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

ШҮҮГЧИД Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Б.БЯМБАСҮРЭН

Улсын яллагч:Эрдэнэбаатар, Өмгөөлөгч: Р.Нямцэрэн

 

2013оны 12 дугаар сарын 25-ны өдөр                                                                         Лхагва ГАРАГ

 

  1. 1.    С.Ганболдод /ЭХ-н 98.1/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 08:30 цагт

                                                                                                      ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

Улсын яллагч:Э.Улаанаа  

 

  1. 2.    Чингүүнд /ЭХ-н 98.1/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 09:00 цагт

                                                                                                   ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Улсын яллагч:Б.Жавхлантуяа, Өмгөөлөгч: Р.Бямбажав

 

  1. 3.    Нямдоржид /ЭХ-н 98.1/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 10:00 цагт

                                                                                                   ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Улсын яллагч:Б.Жавхлантуяа

 

2013 оны 12 дугаар сарын26ыөдөр                                                                             Пүрэв ГАРАГ

 

1. Бат-Итгэл нарт /ЭХ-н 181.2.1, 181.2.5, 230.1/ эрүүгийн хэргийг 09:00 цагт

 ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Улсын яллагч:Б.Жавхлантуяа, Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг, О.Сарантуул, Б.Долгорсүрэн

 

2. Бат-Эрдэнэ нарт /ЭХ-н 145.2 эрүүгийн хэргийг 14:00 цагт

 ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Улсын яллагч:Б.Жавхлантуяа, Өмгөөлөгч: С.Ванчиг, Р.Бямбажав

 

3. Энхбилэг, Саруул-Эрдэнэ нарт /ЭХ-н 126.2.6/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 14:00 цагт

                                                                                                     ДАРГАЛАГЧ ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

ШҮҮГЧИД Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Ж.БАЙГАЛМАА

Улсын яллагч:Э.Улаанаа, Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг, Р.Бямбажав

 

 

 

2013 оны 12 дугаар сарын27-ны өдөр                                                                           Баасан ГАРАГ

 

  1. 1.    Д.Ганболдод /ЭХ-н 181.2.1/ эрүүгийн хэргийг 10:00 цагт

ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Улсын яллагч: Э.Улаанаа, Өмгөөлөгч:Д.Оюунчимэг

 

  1. 2.    Ц.Ганбаатарт /ЭХ-н 98.1/ эрүүгийн хэргийг 09:00 цагт

 

                                                                                                      ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

Улсын яллагч: Ц.Мөнхтуяа, Өмгөөлөгч: Р.Нямцэрэн, Наранцэцэг

 

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН Х.ОДХҮҮ

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 



Оруулсан 2013-12-25 08:14:33
Үзсэн 579

Хэвлэх | Буцах