Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2013-12-15
Шүүх Орхон аймаг дахь Сум дундын шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Батлав: Орхон аймаг дахь

 

 

Сум дундын шүүхийн Ерөнхий шүүгч ..................................... Д.Ариунцэцэг

 

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР

ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2013 оны 12 дугаар сарын16-ны өдөр                                                                     Даваа ГАРАГ

 

 1. У.Мөнхбаярын нэхэмжлэлтэй Сумъяасүрэнд холбогдох иргэний хэргийг 09:00 цагт

ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

2. Лхамын нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 10:30 цагт

  ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

3. О.Сосорбарамын нэхэмжлэлтэй С.Баасанжавт холбогдох иргэний хэргийг 15:00 цагт 

                                                                                           ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

Өмгөөлөгч: Б.Долгорсүрэн, Ж.Нямаа

4. Татварын хэлтсийн нэхэмжлэлтэй Шинэ-Эзэн ХХК-д холбогдох иргэний хэргийг 15:00 цагт 

                                                                                           ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

5. Даариймаа нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 09:00 цагт 

                                                                                           ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

6. Алтанцэцэгийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 09:30 цагт 

                                                                                           ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

7. Агаашийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 10:00 цагт 

                                                                                           ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

8. Лхамын нэхэмжлэлтэй Отгончимэгт холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт

  ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Өмгөөлөгч:Д.Энхбаяр, Р.Цэрэнханд

 

2013 оны 12 дугаар сарын17ы өдөр                                                                     Мягмар ГАРАГ

 

  1. 1.    О.Наранбаатарын нэхэмжлэлтэй Г.Бямбажат холбогдох иргэний хэргийг 09:00 цагт

                                                                                                          ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Өмгөөлөгч: Ю.Ганбат, Б.Одгарьд

  1. 2.    Цэгмэдийн нэхэмжлэлтэй Амаржаргалд холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт 

                                                                                                                ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг, Ж.Мөнхсувд

3.  Хаан банкны нэхэмжлэлтэй Даблькроун ХХК-д холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт 

                                                                                                ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

  1. 3.    Баасанжаргалын нэхэмжлэлтэй Шижирхүүд холбогдох иргэний хэргийг 15:00 цагт

                                                                                                     ШҮҮГЧ Б.ХИШИГДАВАА

5. Цэрэннямын нэхэмжлэлтэй Отгонбаярт холбогдох иргэний хэргийг 16:00 цагт              

ШҮҮГЧБ.БЯМБАСҮРЭН

6. Сарангэрэлийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 15:00 цагт

                                                                                                          ШҮҮГЧ Б.ХИШИГДАВАА

  1. 7.  Ш.Мөнхбатын нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 14:00 цагт

                                                                                             ШҮҮГЧ Б.ХИШИГДАВАА

  1. 8.    Фиаблебиз ХХк-ны нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 09:30 цагт 

                                                                                                                ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

  1. 9.    Худалдаа хөгжлийн банкны нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 10:00 цагт 

                                                                                                                ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

  1. 10.  П.Энхжаргалын нэхэмжлэлтэй А.Ганболдод холбогдох иргэний хэргийг 16:00 цагт

ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг

  1. 11.  Б.Батцэцэгийн нэхэмжлэлтэй Д.Даваасүрэнд холбогдох иргэний хэргийг 10:30 цагт              

ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

  1. 12.  Ц.Хоролсүрэнгийн нэхэмжлэлтэй Р.Оюунтуяад холбогдох иргэний хэргийг 10:00 цагт              

ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

  1. 13.  Д.Дашзэгвийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 10:30 цагт                  ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ
  2. 14.  Ган-Ивээл ХЗХ нэхэмжлэлтэ иргэний хэргийг 11:00 цагт                  ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ
  3. 15.  С.Төмөрбаатарын нэхэмжлэлтэй Ганбаатарт холбогдох иргэний хэргийг 11:30 цагт

ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

  1. 16.  П.Оюунтуяагийн нэхэмжлэлтэй Г.Ганзэсд холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт

ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

  1. 17.  Л.Энхмаагийн нэхэмжлэлтэй Э.Батболдод холбогдох иргэний хэргийг 15:00 цагт

ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

                                                                                              

2013 оны 12 дугаар сарын18-ны өдөр                                                                          Лхагва ГАРАГ

 

  1. Татварын хэлтсийн нэхэмжлэлтэй Сувади ХХК д холбогдох иргэний хэргийг 16:00 цагт

ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

  1. Хянан магадлангийн хурал 09:00 цагт                                                   ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

 

  1. Д.Сүрэнжавын нэхэмжлэлтэй Б.Мөнгөнцэцэгт холбогдох иргэний хэргийг 15:00 цагт

ШҮҮГЧ Б.БЯМБСҮРЭН

Өмгөөлөгч Д.Тогтохбаяр

  1. БатЭрдэний нэхэмжлэлтэй А.НямЭрдэнэд холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт

ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

Өмгөөлөгч Д.Оюунчимэг, Ит Ж.Нямаа

2013 оны 12 дугаар сарын19-нийөдөр                                                                            Пүрэв ГАРАГ

 

  1. Батбилэгийн нэхэмжлэлтэй Х.Гансүхэд холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт

ДАРГАЛАГЧ  ШҮҮГЧ Б.ХИШИГДАВАА

ШҮҮГЧИД Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Өмгөөлөгч Азжаргал

  1. М.Оюунцэцэгийн нэхэмжлэлтэй БаянӨндөр сумын Засаг даргад холбогдох иргэний хэргийг 14:00 цагт                                                                                                  ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА
  2. А.Лхагвасүрэнгийн нэхэмжлэлтэй Жавзанхорлоод холбогдох иргэний хэргийг 16:00 цагт

 ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

Өмгөөлөгч О.Сарантуул, Д.Оюунчимэг

  1. Отгонтөгсийн нэхэмжлэлтэй Эрдэнэбаярт холбогдох иргэний хэргийг 16:00 цагт

ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

Өмгөөлөгч Д.Оюунчимэг, М.Энхтуяа

2013 оны 12 дугаар сарын20ы өдөр                                                                           Баасан ГАРАГ

 

  1. Лхамаагийн нэхэмжлэлтэй Мобиком корпораци ХХК холбогдох иргэний хэргийг 10:00 цагт

ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

  1. Болдбаатарын нэхэмжлэлтэй Оюунтайд холбогдох иргэний хэргийг 11:00 цагт

ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

  1. Дэлгэрийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 14:00 цагт                             ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

 

  1. Норовсүрэнгийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 14:30 цагт                   ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ
  2. Худалдаа хөгжлийн банкны нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 15:00 цагт

ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

  1. Төмөртогоогийн нэхэмжлэлтэй иргэний хэргийг 15:30 цагт                    ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ
  2. Хоролсүрэнгийн нэхэмжлэлтэй  Цэдэндамбад холбогдох иргэний хэргийг 16:00 цагт  

ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

  1. Батсайханы нэхэмжлэлтэй Баярсайхан, Мөнхчимэг нарт холбогдох иргэний хэргийг 10:00 цагт  

                                                                                                                         ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

Өмгөөлөгч Л.Ганчимэг, Р.Цэрэнханд, н.Улаанбаатар

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН     Х.ОДХҮҮ

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

 

 

 

 

 

 

 

Батлав: Орхон аймаг дахь

Сум дундын шүүхийн Ерөнхий шүүгч ..................................... Д.Ариунцэцэг

 

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР

ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД

 

2013 оны 12 дугаар сарын16-ны өдөр                                                                     Даваа ГАРАГ

 

 1. Бат-Эрдэнэ нарт /ЭХ-н 96.2.1/ эрүүгийн хэргийг 09:00 цагт

 ДАРГАЛАГЧ ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

ШҮҮГЧИД Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Ж.БАЙГАЛМАА

Улсын яллагч:Т.Ганзориг, Өмгөөлөгч: Ж.Мөнхсувд, Байгалмаа, Б.Долгорсүрэн, Ю.Ганбат, Р.Бямбажав

                                                              

2013 оны 12 дугаар сарын17-ныөдөр                                                                        Мягмар ГАРАГ

 

1. Отгонзулд  /ЭХ-н 91.1/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 09:00 цагт 

                                                                                                      ДАРГАЛАГЧ ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

ШҮҮГЧИД Б.ХИШИГДАВАА

Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Улсын яллагч: Б.Жавхлантуяа, Өмгөөлөгч: О.Сарантуул, Д.Оюунчимэг

 

2. Ц.Ганбаатарт /ЭХ-н 98.1/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 08:30 цагт 

                                                                                                      ШҮҮГЧ Ж.БАЙГАЛМАА

Улсын яллагч:Ц.Мөнхтуяа, Өмгөөлөгч: Р.Нямцэрэн

 

2013 оны 12 дугаар сарын 18-ныөдөр                                                                        Лхагва ГАРАГ

 

  1. 1.  Амарбаясгалан нарт /ЭХ-н 150.3/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 08:30 цагт

                                                                                                      ДАРГАЛАГЧ ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

ШҮҮГЧИД Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Ж.БАЙГАЛМАА

Улсын яллагч:Б.Бүжинлхам, Өмгөөлөгч: Цэрэнханд, Төмөрчулуун, Нямцэрэн, Оюунцэцэг, Ганчимэг

 

  1. 2.  Энхбилэг, Саруул-Эрдэнэ нарт /ЭХ-н 126.2.6/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 14:00 цагт

                                                                                                     ДАРГАЛАГЧ ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

ШҮҮГЧИД Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Ж.БАЙГАЛМАА

Улсын яллагч:Э.Улаанаа, Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг, Р.Бямбажав

 

  1. 3.  Батзоригт /ЭХ-н 98.1/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 16:30 цагт

                                                                                                      ШҮҮГЧ Ш.ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ

Улсын яллагч:Э.Улаанаа, Өмгөөлөгч: Нямцэрэн, М.Энхтуяа

 

  1. 4.  Соёмбод /ЭХ-н 99.1/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 14:00 цагт

                                                                                                      ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

Улсын яллагч:Т.Ганзориг, Өмгөөлөгч: Я.Эрдэнэчимэг

 

  1. 5.  Д.Оюунхишигт /ЭХ-н 215.2/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 09:00 цагт

                                                                                                      ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

Улсын яллагч:Ц.Мөнхтуяа, Өмгөөлөгч: Д.Оюун-Эрдэнэ

 

2013 оны 12 дугаар сарын19ийөдөр                                                                            Пүрэв ГАРАГ

 

1. Дашзэвэг, Хаш-Эрдэнэ нарт /ЭХ-н 91.1, 181/ эрүүгийн хэргийг 09:00 цагт

 ДАРГАЛАГЧ ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

ШҮҮГЧИД Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Ж.БАЙГАЛМАА

Улсын яллагч:Ц.Мөнхтуяа, Өмгөөлөгч: Ж.Мөнхсувд, Дарханбаатар, Ганбат

 

 

2. Батжаргал , Отгонжаргал нарт /ЭХ-н 148.2/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 14:30 цагт 

                                                                                                       ШҮҮГЧ Д.АРИУНЦЭЦЭГ

Улсын яллагч: Б.Жавхлантуяа, Өмгөөлөгч: Долгорсүрэн, О.Сарантуул

 

3. Баттулга, Эрдэнэбаяр нарт /ЭХ-н 215.2/ холбогдох эрүүгийн хэргийг 09:00 цагт 

                                                                                                      ШҮҮГЧ Б.ХИШИГДАВАА

Улсын яллагч:Э.Улаанаа, Өмгөөлөгч: Д.Оюунчимэг, Я.Эрдэнэчимэг, Д.Энхбаяр

 

2013 оны 12 дугаар сарын20-ны өдөр                                                                           Баасан ГАРАГ

 

1. Ш.Чингүүнд /ЭХ-н 98.1/ эрүүгийн хэргийг 14:00 цагт

 ШҮҮГЧ Р.ҮҮРИЙНТУЯА

Улсын яллагч: Б.Жавхлантуяа, Өмгөөлөгч:Бямбажав

                                                                                                      ШҮҮГЧ Б.БЯМБАСҮРЭН

Улсын яллагч: Ц.Мөнхтуяа, Өмгөөлөгч: Р.Бямбажав

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН Х.ОДХҮҮ

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn



Оруулсан 2013-12-16 14:04:02
Үзсэн 595

Хэвлэх | Буцах