Эрүүгийн хэрэг

Хайлт хийх



// аас
// хүртэл

Бүгдийг харуулах
Огноо Дугаар asc Шүүх Шүүгч Шүүгдэгч Зүйл хэсэг
16057 шийдвэр. (хуудас 1/322)
2012.03.05 37 Сэлэнгэ аймаг дахь Сум дундын 1 дүгээр шүүх Ламжавын Соёлмаа Доржготов Баттогтох 211.2.
2013.07.30 44 Дорнод аймаг дахь Сум дундын шүүх Лхамсүрэнгийн Батжаргал Ч.Жаргалсайхан 096.1.
2013.10.01 62 Дорнод аймаг дахь Сум дундын шүүх Лхамсүрэнгийн Батжаргал Д.Зочинцэцэг 215.2.
2010.12.29 0001 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Намдагийн Нямсүрэн Б.Лхагвадорж 145.2., 151.1., 261.1.
2011.12.19 0001 Орхон аймаг дахь Сум дундын шүүх Шараагийн Эрдэнэцэцэг Чогсомжав овогтой Отгонбаатар 100.1.
2011.12.19 0001 Орхон аймаг дахь Сум дундын шүүх Шараагийн Эрдэнэцэцэг Чогсомжав овогтой Отгонбаатар 100.1.
2012.12.25 0001 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Сүхээгийн Уранчимэг Б.Энхбат 211.1.
2013.12.25 0001 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Сүхээгийн Уранчимэг Б.Энхбат 211.1.
2010.12.17 0002 Өмнөговь аймаг дахь Сум дундын шүүх Тогтохын Гандиймаа Х. Болдбаатар 112.1.
2011.12.27 0002 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Нямаа Баярхүү Шүүгдэгч Б.Балданцэрэн, Э.Батпүрэв нар 145.2.
2013.01.09 0002 Дорнод аймгийн Хэрлэн сумын шүүх Батдолгорын Энхбаатар Г.Бат-Эрдэнэ 099.1.
2013.01.02 0002 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Лувсангийн Эрдэнэбат Ч.Баярхүү 096.1.
2010.12.29 0002 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Намдагийн Нямсүрэн Д.Ганзориг 211.1.
2010.12.29 0002 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Цэвэгдоржийн Баасанбаяр Д.Ганзориг 211.1.
2011.12.27 0002 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Нямаа Баярхүү Б.Балданцэрэн, Э.Батпүрэв 145.2.
2013.01.03 0003 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Төмөрхүүгийн Батжаргал Б.Доржпалам 145.2.
2013.01.14 0003 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Түмэндэмбэрэлийн Хүрэлбаатар Л.Бат-Очир 126.2.5.
2013.01.09 0003 Дорнод аймгийн Хэрлэн сумын шүүх Батдолгорын Энхбаатар З.Анхбаяр 215.2.
2010.12.29 0003 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Цэвэгдоржийн Баасанбаяр Н.Оюунбадрах, Б.Нямхүрэл 126.1.
2012.01.02 0003 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Нямаа Баярхүү Л.Анхсүлд 213.3.
2012.12.20 0004 Баянзүрх дүүргийн шүүх Төрбатын Шинэбаяр Хэрэнбээрэнгийн Хадхүү 215.2.
2013.01.03 0004 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Төмөрхүүгийн Батжаргал Б.Давааням, Г.Лхагвасүрэн 096.1., 098.1.
2013.01.10 0004 Дорнод аймгийн Хэрлэн сумын шүүх Жигмэддоржийн Долгормаа О.Энхтулга, Г.Энхтөр 145.2.
2010.12.30 0004 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Магсарын Нармандах Шүүгдэгч нарын хууль ёсны төлөөлөгч К.Хандмаа, П.Байгалмаа, Б.Одонбаатар, Шүүгдэгч П.Бат-Эрдэнэ, насанд хүрээгүй шүүгдэгч Б.Одгэрэл, Х.Мөрөнхүү 181.2.1, 181.2.5., 181.3.
2015.03.12 00049 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Лувсангийн Эрдэнэбат Г.Пүрэвдалай, Б.Баянмөнх 145.2.
2010.12.30 0005 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Түмэндэмбэрэлийн Хүрэлбаатар Ж.Ганзориг 098.1.
2012.01.10 0005 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Нямаа Баярхүү Р.Ганбаатар 211.2.
2012.12.24 0005 Баянзүрх дүүргийн шүүх Төрбатын Шинэбаяр Жаргалын Ганжигүүр 145.2.
2015.03.17 00051 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Лувсангийн Эрдэнэбат С.Цоож, Г.Цагаанчулуун 145.2., 261.1.
2013.01.10 0006 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Сүхээгийн Уранчимэг Ц.Болдбаатар 099.1.
2013.01.17 0006 Дорнод аймгийн Хэрлэн сумын шүүх Жигмэддоржийн Долгормаа Б.Төрбаяр, У.Нэргүй, Э.Сугардорж 145.4.
2012.03.09 0006 Дорнод аймаг дахь Сум дундын шүүх Түмээгийн Байгалмаа Б.Баатар 145.2.
2011.01.05 0006 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Намдагийн Нямсүрэн Ч.Дашдаваа 098.1.
2013.01.10 0007 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Нямаа Баярхүү Б.Отгонбаяр 096.1.
2012.01.18 0007 Сэлэнгэ аймаг дахь Сум дундын 3 дугаар шүүх Гончигсумын Сарантуяа У,Эрдэнэбат М,Энхтөр 145.2.
2012.01.10 0007 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Магсарын Нармандах Л.Мөнх-Эрдэнэ 145.2., 261.1.
2010.12.27 0008 Өмнөговь аймаг дахь Сум дундын шүүх Цэрэнчимэдийн Мөнхтулга Ч.Энхбат 112.1.
2013.01.08 0008 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Чойндонгийн Даваасүрэн Шажин овогт Шагайн Борхүү 099.1., 153.2.
2012.01.11 0008 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Төмөрхүүгийн Батжаргал Баянжаргалын Жаргалсайхан 145.2.
2012.01.11 0008 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Төмөрхүүгийн Батжаргал Баянжаргалын Жаргалсайхан 145.2.
2011.01.12 0008 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Түмэндэмбэрэлийн Хүрэлбаатар А.Алтанзориг, Л.Пүрэвсүрэн 145.2.
2011.01.31 0008 Дорнод аймгийн Хэрлэн сумын шүүх Жигмэддоржийн Долгормаа Жадамбаагийн Цэндцуу, Төмөрийн Алтанцэцэг, Доржийн Энхбаяр 148.3., 156.2., 156.3.
2011.02.09 0009 Дорнод аймгийн Хэрлэн сумын шүүх Батдолгорын Энхбаатар Даваагийн Цогтбаатар, Түмээгийн Өрнөхбаяр 098.1., 153.1.
2013.01.14 0009 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Төмөрхүүгийн Батжаргал Б.Мөнх-Эрдэнэ, Б.Буянтогтох 145.2.
2013.01.17 0009 Орхон аймаг дахь Сум дундын шүүх Шараагийн Эрдэнэцэцэг С.Бадамцэцэг 151.1.
2012.01.12 0009 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Сүхээгийн Уранчимэг Б.Мөнхзаяа 098.1.
2011.01.12 0009 Хөвсгөл аймаг дахь Сум дундын шүүх Түмэндэмбэрэлийн Хүрэлбаатар Х.Баттулга 145.2.
2011.12.22 0009 Баянгол дүүргийн шүүх Жагарын Байгальмаа С.Мөчир, Л.Батхуяг 181.2.1, 181.2.5.
2012.12.27 001 Баян-Өлгий аймаг дахь Сум дундын шүүх Кадирбекийн Бүлдирген Х.Молдахан 099.1., 153.1.
2011.12.23 001 Булган аймаг дахь Сум дундын шүүх Лхагвасүрэн Дарьсүрэн М.Зоригт, Б.Наранхүү 168.1., 169.1.